تبلیغات
footballistha - فردوسی‌پور : تصمیم شخصی بود که برنامه من را قطع کردند
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

footballistha
 
بهترین وبلاگ فوتبالی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 23 شهریور 1390 توسط ALI&ARSHIYA SHAYANFAR

سلام. شما هم دیدید که دوشنبه شب برنامه ی 90 نیمه کاره موند و عادل بدون خداحافظی رفت حالا منم صحبت های عادلو درباره ی این اتفاق ناگهانی براتون می ذارم.

مرجع خبری پرسپولیس: شب گذشته برای دومین هفته‌ی پیاپی مخاطبان برنامه‌ی «90» پایان‌بندی این برنامه را ندیدند؛ عادل فردوسی‌پور که علاوه بر اجرا، وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی این برنامه را هم بر عهده دارد، در این زمینه گفت که هنوز از این اتفاق «شوکه» است.
عادل فردوسی‌پور درباره‌ی قطع ناگهانی برنامه‌ی شب گذشته گفت: « در ساعت 22 و 57 دقیقه برنامه‌ی ما آغاز شد و سه ساعت و نیم برای این برنامه زمان داشتیم که بر این اساس 2 و 27 دقیقه صبح باید برنامه به پایان می‌رسید. 10 دقیقه و 41 ثانیه آگهی بین برنامه پخش شد و هشت دقیقه نیز مسابقه کشتی پخش شد که اگر این دو زمان را به برنامه‌مان اضافه کنیم، باید در ساعت 2 و 46 دقیقه برنامه را به پایان بردیم.»

او این را گفت و ادامه داد:« اما متاسفانه در ساعت 2 و 22 دقیقه آنتن را از ما گرفتند؛ این در حالی بود که می‌توانستیم با توجه به آیتم‌های باقی‌مانده 16 دقیقه زودتر برنامه را به پایان برسانیم. فکر می‌کنم کاری که انجام شد، توهین به مخاطبان میلیونی برنامه‌ی «90» بود؛ این برای بار دوم است که چنین اتفاقی می‌افتد.

فردوسی‌پور با بیان این که فکر نمی‌کنم مدیران عالی رتبه‌ی صدا و سیما در جریان این اتفاق باشند، گفت: حداقل آن‌ها به وقت قانونی برنامه احترام می‌گذارند. اما این که به یکباره و بدون این که برنامه تمام شود، آنتن گرفته می‌شود، درست نیست و قطعا تصمیمی شخصی بوده است.

وی افزود: پس از برنامه دوستان و آشنایان بسیاری با من تماس گرفتند و گفتند که دلیل این اتفاق چه بود و چرا این طور برنامه به پایان رسید؛ امیدوارم که آخرین باری باشد که چنین اتفاقی می‌افتد؛ نباید با چنین رفتارهایی به مخاطبان 20 تا 25 میلیونی برنامه‌ی «90» که تا آن ساعت بیدار هستند، توهین کرد. من از شب گذشته تا به حال در شوک هستم و نمی‌دانم چرا چنین اتفاقی رخ داد.

نظررررررررررررررر فراموووووووووش نشههههههههههههه

طبقه بندی: عادل فردوسی پور، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


جاوا اسكریپت

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ