تبلیغات
footballistha - استیلی در کنفرانس خبری
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

footballistha
 
بهترین وبلاگ فوتبالی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ شنبه 26 شهریور 1390 توسط ALI&ARSHIYA SHAYANFAR

حمید استیلی بعد از باخت دو بر صفر مقابل استقلال در کنفرانس خبری از تمامی پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس که به آن ها قول داده بود عذر خواهی کرد.

 می تونید صحبت های حمید استیلی در کنفرانس خبری را بخوانید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، حمید استیلی پس از واگذاری نتیجه دیدار رفت شهرآورد 71 در کنفرانس مطبوعاتی گفت : بازیکنان ما در این بازی اصلا در حد و اندازه های خود ظاهر نشدند و تنها 3 بازیکن تیم ما در حد خودشان بودند و عملکرد دیگر بازیکنان نیز در حد انتظار نبود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص هواداران و پیشکسوتان تصریح کرد : از هواداران و پیشكسوتانی كه در این یک هفته در كنار ما بودند و ما را تنها نگذاشتند تشکر و بابت نتیجه این بازی عذرخواهی می كنم. ما امروز اصلا در حد و اندازه‌ های پرسپولیس نبودیم ، شاید موقعیت‌ های زیادی داشتیم اما آن بازی جلوی ذوب آهن را نتوانستیم ارائه دهیم.

استیلی ادامه داد : اگر پنالتی محمد نوری گل می شد ، شرایط تغییر می کرد. در نیمه‌ اول استقلال بهتر از ما بازی كرد ، اما در نیمه دوم با یک تعویض شرایط بازی را به نفع خودمان تغییر دادیم. البته تعویض اجباری علیرضا محمد اندیشه‌ های تاكتیكی ما را دچار مشکل کرد. در كل نیمه‌ دوم بهتر بازی كردیم. استقلال امروز از موقعیت‌هایش استفاده كرد ، اما ما از فرصت‌ های مان سودی نبردیم. این بازی یكی از بهترین دربی های پایتخت در چند سال اخیر بود و هواداران از این بازی لذت بردند.

استیلی با بیان این كه پرسپولیس امروز حتی 50 درصد از توانایی هایش را ارائه نداد ، گفت : متاسفانه امروز روز بد بازیكنان پرسپولیس بود و هیچ كدام از آنها غیر از دو ، سه بازیكن در حد و اندازه ‌های خودشان نبودند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال كه پنالتی ‌زن اول پرسپولیس كیست؟ گفت : پنالتی زن اول ما علی كریمی بود كه به دلیل مصدومیت جزیی نتوانست این پنالتی را بزند. بعد از كریمی ، نوری پنالتی زن دوم بود كه متاسفانه توپ را گل نكرد. وقتی پنالتی شما گل نمی شود شرایط روحی روانی تیم خیلی به هم می ریزد و بازی سخت می شود. البته این تیم همان تیم‌ بازی با ذوب آهن بود. متاسفانه ما شروع خیلی بدی داشتیم و خط میانی پرسپولیس هم اصلا روز خوبی نداشت. متاسفانه خط میانی ما در بازی امروز اصلا خوب كار نكرد. البته ما در نیمه دوم با انجام یک جابه‌جایی شرایط را بهتر كردیم ، مطمئن باشید این تیم با بازگشت اولادی و دیگر بازیكنان مصدوم ‌مان بهتر از قبل می‌ شود.

استیلی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه این شكست شرایط پرسپولیس را روز به روز بدتر خواهد کرد ، گفت : تمام بازیكنان ما روز به روز وضعیت‌ شان بهتر می ‌شود البته این حق هواداران است كه اعتراض كنند و من از روز اولی كه آمده بودم ، همیشه حق را به هواداران دادم اما به هر حال این فوتبال است و چنین اتفاق‌هایی هم ممكن است در فوتبال رخ دهد. اصلا فكر نمی‌كردم كه بازی امروز این گونه شود و با این نتیجه ببازیم چرا كه ما تمرین‌های خوبی در این هفته پشت سر گذاشته بودیم اما امروز متاسفانه از ابتدای بازی در حد و اندازه ‌های خودمان نبودیم.

حمید استیلی در پاسخ به این سوال كه پیش از بازی با استقلال این شایعه به وجود آمده بود كه علیرضا حقیقی از پرسپولیس قهر كرده ، گفت : اصلا چنین اتفاقی نیفتاده است و هیچ كس قهر نكرده ، اگر كسی از تیم ‌مان برود ، دیگر نمیی تواند برگردد. این اتفاق صحت ندارد و حتی امروز پیش از آغاز بازی میثاق معمارزاده به سمت حقیقی رفت و آن‌ها همدیگر را در آغوش گرفتند. من همیشه گفته ‌ام كه در تیم ما نظم و انضباط حرف اول را خواهد زد.

نظراتتونو درباره ی حمید استیلی و پرسپولیس بگید

.: Weblog Themes By Pichak :.


جاوا اسكریپت

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ