تبلیغات
footballistha - رای کمیته ی انضباطی
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

footballistha
 
بهترین وبلاگ فوتبالی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 آبان 1390 توسط ALI&ARSHIYA SHAYANFAR

سلام حالتون چه طوره؟؟؟؟ یه مدت نبودیم... عذر می خوایم دیگه چی کار کنیم زندگیو 1000 کار و بدبختی تو این مدت که نبودیم خیلی اتفاق ها افتاد مثه برد و باخت های پرسپولیسو بازی های بارسا و استعفای محمد پنجعلی و برکناری خوردبینم که آخریش بود. خودمونیم دوتا تیم داریم هر دو شونم تو بحرانن باز بارسا داره خودشو نجات می ده پرسپولیس چی بگه ...

بازی با مس و که مردیم تا بردیم واقعا اعجوبه ایم بازی 3 گل داشت 3 تاشم خودمون کوبوندیم تو دروازه 2 تاش ماله خودمون یکی هم واسه مسی ها

بازی باداماش رو هم بردیم ضمن تاسف !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ، این برد و هم به شما تبریک می گم.

 اسم خودشونم می ذارم بازیکن چه ربطی داره از لاتا ی سر خیابون هم بدترن یه ذره شعور و فرهنگ ندارن مثلا اینا الگوی ما جوونان تازه بعد این گندی هم که به بار اوردن عذر خواهی می کنن تازه می گن عمدی هم در کار نبود فکر کردن ملت مثه خمودشون کورن ، نمی فهمن آقا اصلا من میگم یا گند نزن یا اگه زدی مثه مرد پاش وایسا.

 بدبختی اینه آدم از هر کی انتظار داشت جز محمد نصرتی زن و بچه دار (البته بچه رو نمی دونم) دیگه با این کارشم باید کاپیتانی رو تو خواب ببینه کلا ما این جورییم شیثم کاپیتان بود هر روز یه مکافاتی داشتیم ما رو باش واسه کیا وب زدیم.

من خودم بازی رو ندیدم ولی گلا رو دانلود کردم خیلی کارشون بد بود ترجیح می دم بیشتر از این دربارش حرف نزنم راستی شیث که احتمالا تا آخر این فصل بازی کنه فصله بعدی به عنوان بازیکن منشور اخلاقی معرفی می شه و حق قرداد با تیما رو نداره. حالا می فهمم علی دایی چرا آدمایی مثه شیث و بیرون کرد.

اینم از رای کمیته ی انضباطی

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در پایان جلسه این کمیته در گفتگو با سایت رسمی باشگاه ، جزئیات احکام صادر شده برای محمد نصرتی و شیث رضایی را اعلام کرد.

محمود سالارکیا گفت : جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس به صورت فوق العاده راس ساعت 18 بعدازظهر امروز (یکشنبه) به مدت بیش از دو ساعت در محل باشگاه و به منظور رسیدگی به رفتار ناشایست و غیر اخلاقی دو تن از بازیکنان این تیم در دیدار با داماش گیلان برگزار شد.

وی ادامه داد : در این جلسه اعضای کمیته ضمن ابراز تاسف شدید از وقوع چنین حرکات ناشایست و اشاعه رسانه ای آن ، پس از استماع اظهارات و دفاعیات ، آقایان محمد نصرتی و شیث رضایی و بازبینی کامل فیلم آراء خود را صادر کردند.

سالارکیا جزئیات آرا ء صادره را ، اعلام کرد:

با عنایت به شرایط موجود تیم و پیشینه درخشان و جایگاه دهها میلیونی آن نزد هواداران با وفای تیم و لزوم رعایت شئونات اخلاقی و صیانت از جایگاه والای باشگاه ، کمیته انضباطی آراء خود را بشرح ذیل اعلام کرد:

 آقای محمد نصرتی به استناد بند 1 ماده 8 آئین نامه انضباطی باشگاه پرسپولیس محکوم به محرومیت از بازی تا اطلاع ثانوی و نیز به استناد بند 2 ماده 8 محکوم به کسر 15 درصد از مبلغ قرارداد گردید. (همین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
 

در مورد اقدام آقای شیث رضایی در شادی پس از گل دوم ، مشارالیه به لحاظ حرکات غیر اخلاقی و به استناد بند 1 ماده 8 آئین نامه انضباطی باشگاه پرسپولیس محکوم به محرومیت از دو بازی و نیز به استناد بند 2 ماده 8 محکوم به کسر 15 درصد مبلغ قرارداد گردید.

البته باید منتظر رای کمیته انضباطی فدراسیونم باشیم
نظرررررررررررررررررررررر
.: Weblog Themes By Pichak :.


جاوا اسكریپت

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ