تبلیغات
footballistha - دربی رو بردیم
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

footballistha
 
بهترین وبلاگ فوتبالی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ جمعه 14 بهمن 1390 توسط ALI&ARSHIYA SHAYANFAR

سلام. حالتون چطوره؟ تبریک تبریک تبریک. بالاخره طلسم این باختارو شکوندیم دم دنیزلی و بچه ها گرم جای حقیقی خالی حال کردید نه خدایی حال کردید من که خیلی هیجانی شدم عجب بازی بود

 پرویز سوبله چوبله شون و کارد می زدی خونش در نمی اومد اون موقع که دو.صفر جلو بودن برمیگرده رو به تماشاچیا باغرور دست میزنه باید فکر چند دقیقه بعد رو هم می کرد که قرار اینجوری ضایع شه.

قشنگ ترین جای بازی اونجایی بود که تو 2 دقیقه 2 گل خوردن

من که وقت نکردم برم استادیوم ولی شماها اگه بیکار بودید و نرفتین خیلی ضرر کردید ضد حال بیشترو اونایی خوردن که دقیقه ی 70 رفتن بیرون اون موقعه که می گن بازی 90 دقیقه و اندیه به خاطر همین چیزاست

یه چیز بگم بخندید من بعد بازی رفتم بیرون یه پراید رو دیدم پرچم استقلالو گرفته بود دستش بنده خدا از نتیجه بی خبر بوده شایدم خیلی اعتماد به نفس داشته

باید به دنیزلی بابت این تعویضای طلاییش تبریک گفت با اینکه من از مهدوی کیا بدم میاد ولی سنگ تموم گذاشت عالی بازی کرد. امون زائدم که تو چه بازی هت تریک کرد 3 گلو تو 10 دقیقه یه تنه زد حسین بادامکی هم که یه پاس گل طلایی داد آقا در کل دم همشون گرم ما که خیلی حال کردیمو خوشحالیم

می دونم شما هم مثه من از حواشی بیشتر خوشتون میاد پس اول واستون حواشی رو می ذارم

حواشی دربی ۷۴؛ قطع برق ورزشگاه آزادی ؛ عصبانیت کی روش از مأموران کنترل ؛ زاید بهترین بازیکن میدان

* پیش از آغاز مسابقه بازیکنان دو تیم و تماشاگران به احترام 77 کشته در مسابقه‌ای در مصر یک دقیقه سکوت کردند. این بازی شب گذشته در مصر برگزار شد.
 

*سید مهدی رحمتی به همراه هادی زرین ساعد و حسین ترابپور از سمت استقلال و حسین هوشیار با انور، دقایقی قبل از بازی برای گرم کردن به زمین آمدند اما خبری از میثاق معمارزاده نبود.
 

* بازیکنان دو تیم به مناسبت آغاز دهه فجر گل‌هایی را در کنار بنری که به این مناسبت کنار زمین نصب شده بود گذاشتند.
 

* پژمان منتظری برای اولین مرتبه در دربی کاپیتان استقلال است.
 

* هواداران هر دو تیم علی دایی را تشویق کردند. ابتدا استقلالی ها دایی را تشوبق کردند اما در ادامه وی از سوی خود پرسپولیسی ها هم مورد تشویق قرار گرفت.
 

* علی کریمی عکس مهراب شاهرخی و محمد نوری با عکس صفر ایرانپاک دو پیشکسوت فقید پرسپولیس وارد میدان شدند.
 

* سرمای زیاد در ورزشگاه باعث استقبال کم از این دربی شده است. ورزشگاه آزادی به طور کامل پر نشد و حدود 65 هزار تماشاگر در ورزشگاه حاضرند.
 

* الونگ الونگ و کیانوش رحمتی بازیکنانی از استقلال بودند که به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند. الونگ سابقه حضور در پرسپولیس را داشت و رحمتی در تیم پاس شاگرد دنیزلی بود.
 

* هوادارن دو تیم استقلال و پرسپولیس پرچم‌های بزرگی در مقابل جایگاه روی سر تماشاگران پهن کردند.
 

* پیش از آغاز بازی هواداران پرسپولیس یک نارنجک دستی به درون زمین چمن پرتاب کردند.
 

* بیشتر عکاسان پشت دروازه استقلال حضور دارند.
 

* مسابقه با 4 دقیقه تاخیر آغاز شد.
 

* آتیلا حجازی پیش از شروع بازی با فریدون زندی صحبت کرد.
 

* کمک های فغانی دستکش به دست دارند اما خود او بدون در دست داشتن دستکش بازی را قضاوت می کند.
 

* دقیقه 8 بادکنک بزرگ وارد زمین شد که حنیف عمران‌زاده بادکنک را ترکاند و هواداران استقلال او را تشویق کردند.
 

* علی کریمی که قصد داشت اولین اوت را پرتاب کند با پرویز مظلومی خوش و بش کرد.
 

* مصطفی دنیزلی در چند صحنه به شدت نسبت به عملکرد فغانی انتقاد کرد.
 

* برق ورزشگاه آزادی بین دو نیمه مسابقه استقلال و پرسپولیس به طور کامل قطع شد و ورزشگاه در خاموشی مطلق قرار گرفت. حتی رختکن ورزشگا‌ها نیز نور ندارد. تماشاگران با نور تلفن همراه ورزشگاه را روشن کردند.
 

* برق‌ بلافاصله از پایان نیمه اول قطع شده بود، دقایقی قبل از شروع نیمه دوم وصل شد. تماشاگران که انتظار چنین اتفاقی را نداشتند شوکه شدند و همهمه و بی‌نظمی همه جا را فرا گرفته بود. در این بین هم عده‌ای با سوءاستفاده از شرایط موجود چند نارنجک را به داخل زمین مسابقه پرتای کردند.
 

* ابتدا برق جایگاه خبرنگاران وصل شد و سپس برق پروژکتورها و سایر نقاط ورزشگاه وصل شد. اسکوربرد ورزشگاه پس از وصل برق دقیقه 59 را نشان می‌داد.
 

* کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی که در جایگاه ویژه این دیدار را تماشا می‌کرد، به شدت قطع برق متعجب شده بود.
 

* ماموران نیروی انتظامی برای جلوگیری از ایجاد اختلال در جایگاه تماشاگران مستقر شدند.
 

* مصطفی دنیزلی سرمربی پرسپولیس از قطع برق حیرت‌زده از رختکن پرسپولیس بیرون آمد و سوال می‌کرد چه اتفاقی رخ داده است. دنیزلی تا زمانی که به برق وصل نشد او به رختکن نرفت.
 

* محمد فنایی ناظر مسابقه در مورد دلیل قطع برق گفت: «دلیل این مسئله را نمی‌دانم باید این مشکل بررسی شود ولی من در گزارشم به این موضوع اشاره می‌کنم.»
 

* شیرازی رئیس هیئت فوتبال تهران در مورد دلیل قطع برق گفت: «همه برنامه‌‌ریزی‌ها را برای مسابقه انجام می‌دهیم اما گاهی اوقات مشکلات غیر قابل پیش بینی رخ می‌دهد. شاید مشکل از مرکز بوده است.»
 

* مجتبی جباری بین دو نیمه به رختکن استقلال رفت.
 

* مجتبی جباری با خبرنگاران مصاحبه نکرد و گفت: «فعلا نمی‌خواهم مصاحبه کنم، تقدیر بود در دربی نباشم و نیستم.»
 

* محسن یوسفی بازیکن استقلال که در نیمه دوم به جای الونگ وارد زمین شد بازوبند کاپیتانی را از منتظری تحویل گرفت.
 

* داوران بازی که در راس موعد مقرر برای شروع مسابقه در نیمه دوم وارد زمین شدند بعد از اینکه متوجه شدند هنوز بازیکنان دو تیم نیامدند دوباره به رختکن بازگشتند.
 

* میشائیل هنکه مربی استقلال در ابتدای نیمه دوم به دلیل اعتراض به نحوه قضاوت فغانی اخراج شد.

* مسئولانی که وظیفه کنترل ورود افراد به جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی تهران را بر عهده داشتند، از ورود دستیاران سرمربی تیم ملی فوتبال ممانعت به عمل آوردند که این موضوع سبب ناراحتی شدید کارلوس کی روش شد و سرمربی تیم ملی به نشانه اعتراض برای تماشای ادامه بازی به میان تماشاگران رفت!
 

* هواداران استقلال بعد از اینکه تیم‌شان گل دوم را به پرسپولیس زد به سرمربی استقلال لقب پرویز 5 ستاره دادند. استقلال با مربیگری مظلومی 4 دربی قبلی را برده است. البته در عین حال هواداران استقلال نسبت به دایی، استیلی و دنیزلی هم مسائلی را بیان کردند.

 

* در دقیقه 67 مهرداد اولادی از بازی اخراج شد.
 

* ایمون زائد مهاجم پرسپولیس با به ثمر رساندن سه گل در دیدار مقابل استقلال به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد. نکته جالب توجه این است که این بازیکن به عنوان یار تعویضی در نیمه دوم وارد زمین شد.
 

* هواداران پرسپولیس حاضر به ترک ورزشگاه نیستند و از خوشحالی همچنان مشغول تشویق تیم محبوب خود هستند. بهت هواداران استقلال نیز در روی سکوها جالب توجه است. آنها که تا دقایق پایانی از رقیب سنتی خود پیش بودند، در ثانیه پایانی پیروزی را با شکست عوض کردند.
 

* هواداران پرسپولیس با تشبیه این برد 10 نفره با 6 گل این تیم مقابل استقلال در سال 52 تیم محبوب خود را تشویق کردند.
 

* مجتبی جباری بعد از به ثمر رسیدن گل سوم پرسپولیس بلافاصله راهی رختکن شد. هواداران استقلال نیز در بین راه از عدم حضور وی در این مسابقه ابراز گلایه داشتند.
 

گزارش بازی دربی این پایین بخونید و لذت ببرید

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، سرخپوشان که پیش از آغاز این دیدار، روز خوبی را برای خود پیش بینی می کردند، از ابتدای بازی هجومی ظاهر شدند و در یک غافلگیری، دقایقی از بازی را از دست دادند و با نتیجه یک بر صفر در نیمه اول به رختکن رفتند.

در آغاز نیمه دوم و در دقیقه 49 این بازی، سرخپوشان بار دیگر میدان را در اختیار حریف قرار دادند و گل دوم را دریافت کردند.

در ادامه، مصطفی دنیزلی دو تعویض هم زمان انجام داد. ابتدا مهدی مهدوی کیا را به جای هادی نوروزی به زمین فرستاد و پس از آن ایمون زاید را جانشین غلامرضا رضایی کرد.

بازیکنان تعویضی پرسپولیس روند خوبی را در پیش گرفته بودند که مهرداد اولادی با یک خطا، از علیرضا فغانی کارت قرمز دریافت کرد و تیم پرسپولیس از دقیقه 68 با 10 بازیکن در برابر تیمی قرار گرفت که برای گل های بیشتر به سمت دروازه سرخپوشان هجوم می آورد اما بازیکنان تعویضی دنیزلی نقش بسزایی در هجومی شدن پرسپولیس ایفا کردند و در زمانی که هواداران پرسپولیس ناامید شده بودند و رفته رفته ورزشگاه را ترک می کردند، مهاجم ارزشمند و برگ برنده سرخپوشان آتش بازی خودش را آغاز کرد و در دقایق 81، 83 و 91 دروازه مهدی رحمتی، دروازه بان آبی پوشان را در سه مرحله به آتش کشید و امید را در دل هواداران زنده کرد.

ضمن اینکه در ادامه بازی حسین بادامکی سومین بازیکن تعویضی پرسپولیس بود که به جای محمد نوری وارد زمین شد.

در نهایت تیم پرسپولیس با گل های پی در پی و بسیار زیبای ایمون زاید حریف سنتی خود را شکست داد و 3 امتیاز حساس این دیدار را در حساب خود ذخیره کرد

ترکیب دوتیم

بازیکنان پرسپولیس:

حسین هوشیار، رضا نورمحمدی، مجتبی شیری، ابراهیم شکوری، حمید علی عسگر، مازیار زارع، محمد نوری (۸۹- حسین بادامکی)، هادی نوروزی (۵۶- مهدی مهدوی کیا)، غلامرضا رضایی  (۵۶- ایمون زائد)، مهرداد اولادی، علی کریمی

سرمربی: مصطفی دنیزلی 

بازیکنان استقلال:

مهدی رحمتی، الونگ (۴۶- محسن یوسفی)، حنیف عمران زاده، میثم حسینی، علی حمودی، کیانوش رحمتی، پژمان منتظری، اسماعیل شریفات، فریدون زندی، میلاد میداودی ( ۹۰- یرکوویچ)، آرش برهانی

سرمربی: پرویز مظلومی

کنفرانس خبری دنیزلی رو هم بخونید

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از شکست دادن استقلال در دربی 74 در کنفرانس خبری پس از این مسابقه در جمع اصحاب رسانه گفت: این بازی تركیبی از معجزه و واقعیت فوتبال بود. خوشحالم كه توانستیم به روند پیروزی‌های استقلال در دربی پایان دهیم.

وی افزود: ما امروز نشان دادیم كه واقعیت پرسپولیس این است كه تا دقیقه 90 بدانیم بازی تمام نشده و برای پیروزی تلاش كنیم. خوشحالم كه توانستیم به روند پیروزی‌های استقلال در دربی پایان دهیم.

دنیزلی در مورد تعویض‌های خود در نیمه دوم گفت: بالاخره تاثیرگذاری نیمكت در چنین مواقعی مشخص می‌شود. واقعیت این است كه شروع بازی آن طور كه ما پیش‌بینی كرده بودیم نبود اما من، هم به خاطر طرفداران پرسپولیس و هم به خاطر مهدوی‌كیا و زاید كه توانستند در نیمه دوم با ورودشان به زمین نتیجه را عوض كنند، خوشحالم. فلسفه ما این بود كه شروع بازی مهم است اما پایان بازی مهم‌تر كه امروز توانستیم این موضوع را به خوبی نشان دهیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر ارزیابی استقلال در نیمه دوم تصریح کرد: بعد از اینكه استقلال گل دوم را به ما زد ممكن است این تفكر در آنها به وجود آمده باشد كه بازی تمام شده اما یك طرف دیگر كار به این موضوع می اندیشید كه بازی تمام نشده است و آن ما بودیم كه در نهایت بازی را بردیم.

دنیزلی درباره این موضوع كه چرا هواداران پرسپولیس بعد از گل دوم استقلال كاملا سكوت كرده بودند، گفت: امروز ما یك درس گرفتیم و هواداران ما هم یك درس. آنها فهمیدند كه اگر حتی تیم عقب بیفتد نباید دست از تشویق تیم‌شان بردارند. مواقعی هست كه هوادران به بازی تیم ریتم می‌دهند و بعضی از زمان‌ها هم برعكس است. امروز، این تیم بود كه هواداران را به وجد آورد.

دنیزلی در ادامه افزود: ما لیگ قهرمانان را پیش‌رو داریم كه بسیار مشكل است. می‌توانیم دو كار انجام دهیم. یا یك راه جدید پیدا كنیم یا یك راه جدید بسازیم. از آنجا كه ما راهی پیدا نمی‌كنیم باید آن را بسازیم. هر روز و هر ساعت برای اینكه كمبودهایمان را كمتر كنیم زمان هست. من دوست داشتم كه بازیكنانی را جذب كنم كه در لیگ قهرمانان به ما كمك كنند.

سرمربی قرمزپوشان در پایان در خصوص سیستم پرسپولیس گفت: سیستم‌ها متغیرند و نمی‌شود كه همیشه یك سیستم داشت. چیزی كه سیستم‌ها را تعیین می‌كند برنامه‌ای است كه مربی در دست دارد. من خیلی روی اعداد تكیه نمی‌كنم اما امروز ما یكی از بهترین‌ بازی‌هایمان را با یك بازیكن كمتر و با همان سیستم خودمان انجام دادیم.

بازم تبریک تبریک تبریک

تا فعلا بای

.: Weblog Themes By Pichak :.


جاوا اسكریپت

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ