تبلیغات
footballistha - مطالب هفته دوم بهمن 1390
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

footballistha
 
بهترین وبلاگ فوتبالی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ جمعه 14 بهمن 1390 توسط ALI&ARSHIYA SHAYANFAR

پرسپولیس یعنی تیمی رویایی
پرسپولیس یعنی 70 میلیون هوادار عاشق
پرسپولیس یعنی بوسیدن 3جام در هر فصل
پرسپولیس یعنی سرور آسیا
پرسپولیس یعنی غرق در خوشحالی بودن
پرسپولیس یعنی 6 تایی کردن استقلال
پرسپولیس یعنی تیم ملی
پرسپولیس یعنی رنگ خون
پرسپولیس یعنی قدرت
پرسپولیس یعنی ترس حریف
پرسپولیس یعنی خراب کردن لقب سوبله چوبله
پرسپولیس یعنی مدیر موفقی چون سردار رویانیان
پرسپولیس یعنی امیدواری دنیزلی
پرسپولیس یعنی کریمی جادوگر
پرسپولیس یعنی هکری چون محمد نوری
پرسپولیس یعنی جواد ایکیوسان
پرسپولیس یعنی غلامرضا پاطلایی
پرسپولیس یعنی فشنگچی رونالدو
پرسپولیس یعنی مازیار قایقران
پرسپولیس یعنی نورمحمدی چون سدی از سیمان
پرسپولیس یعنی هت تریک ادمون زائد
پرسپولیس یعنی بردن دربی در10 دقیقه با ده نفر
پرسپولیس یعنی پوز استقلال را به خاک خوابوندن

تقدیم به تمام هوادارای پرسپولیس تمام بازیکنایی که امشب 90دقیقه زحمت کشیدن وکادر فنی خوب این تیم.به امید قهرمانی پرسپولیس.

نوشته شده در تاریخ جمعه 14 بهمن 1390 توسط ALI&ARSHIYA SHAYANFAR

سلام. حالتون چطوره؟ تبریک تبریک تبریک. بالاخره طلسم این باختارو شکوندیم دم دنیزلی و بچه ها گرم جای حقیقی خالی حال کردید نه خدایی حال کردید من که خیلی هیجانی شدم عجب بازی بود

 پرویز سوبله چوبله شون و کارد می زدی خونش در نمی اومد اون موقع که دو.صفر جلو بودن برمیگرده رو به تماشاچیا باغرور دست میزنه باید فکر چند دقیقه بعد رو هم می کرد که قرار اینجوری ضایع شه.

قشنگ ترین جای بازی اونجایی بود که تو 2 دقیقه 2 گل خوردن

من که وقت نکردم برم استادیوم ولی شماها اگه بیکار بودید و نرفتین خیلی ضرر کردید ضد حال بیشترو اونایی خوردن که دقیقه ی 70 رفتن بیرون اون موقعه که می گن بازی 90 دقیقه و اندیه به خاطر همین چیزاست

یه چیز بگم بخندید من بعد بازی رفتم بیرون یه پراید رو دیدم پرچم استقلالو گرفته بود دستش بنده خدا از نتیجه بی خبر بوده شایدم خیلی اعتماد به نفس داشته

باید به دنیزلی بابت این تعویضای طلاییش تبریک گفت با اینکه من از مهدوی کیا بدم میاد ولی سنگ تموم گذاشت عالی بازی کرد. امون زائدم که تو چه بازی هت تریک کرد 3 گلو تو 10 دقیقه یه تنه زد حسین بادامکی هم که یه پاس گل طلایی داد آقا در کل دم همشون گرم ما که خیلی حال کردیمو خوشحالیم

می دونم شما هم مثه من از حواشی بیشتر خوشتون میاد پس اول واستون حواشی رو می ذارم

حواشی دربی ۷۴؛ قطع برق ورزشگاه آزادی ؛ عصبانیت کی روش از مأموران کنترل ؛ زاید بهترین بازیکن میدان

* پیش از آغاز مسابقه بازیکنان دو تیم و تماشاگران به احترام 77 کشته در مسابقه‌ای در مصر یک دقیقه سکوت کردند. این بازی شب گذشته در مصر برگزار شد.
 

*سید مهدی رحمتی به همراه هادی زرین ساعد و حسین ترابپور از سمت استقلال و حسین هوشیار با انور، دقایقی قبل از بازی برای گرم کردن به زمین آمدند اما خبری از میثاق معمارزاده نبود.
 

* بازیکنان دو تیم به مناسبت آغاز دهه فجر گل‌هایی را در کنار بنری که به این مناسبت کنار زمین نصب شده بود گذاشتند.
 

* پژمان منتظری برای اولین مرتبه در دربی کاپیتان استقلال است.
 

* هواداران هر دو تیم علی دایی را تشویق کردند. ابتدا استقلالی ها دایی را تشوبق کردند اما در ادامه وی از سوی خود پرسپولیسی ها هم مورد تشویق قرار گرفت.
 

* علی کریمی عکس مهراب شاهرخی و محمد نوری با عکس صفر ایرانپاک دو پیشکسوت فقید پرسپولیس وارد میدان شدند.
 

* سرمای زیاد در ورزشگاه باعث استقبال کم از این دربی شده است. ورزشگاه آزادی به طور کامل پر نشد و حدود 65 هزار تماشاگر در ورزشگاه حاضرند.
 

* الونگ الونگ و کیانوش رحمتی بازیکنانی از استقلال بودند که به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند. الونگ سابقه حضور در پرسپولیس را داشت و رحمتی در تیم پاس شاگرد دنیزلی بود.
 

* هوادارن دو تیم استقلال و پرسپولیس پرچم‌های بزرگی در مقابل جایگاه روی سر تماشاگران پهن کردند.
 

* پیش از آغاز بازی هواداران پرسپولیس یک نارنجک دستی به درون زمین چمن پرتاب کردند.
 

* بیشتر عکاسان پشت دروازه استقلال حضور دارند.
 

* مسابقه با 4 دقیقه تاخیر آغاز شد.
 

* آتیلا حجازی پیش از شروع بازی با فریدون زندی صحبت کرد.
 

* کمک های فغانی دستکش به دست دارند اما خود او بدون در دست داشتن دستکش بازی را قضاوت می کند.
 

* دقیقه 8 بادکنک بزرگ وارد زمین شد که حنیف عمران‌زاده بادکنک را ترکاند و هواداران استقلال او را تشویق کردند.
 

* علی کریمی که قصد داشت اولین اوت را پرتاب کند با پرویز مظلومی خوش و بش کرد.
 

* مصطفی دنیزلی در چند صحنه به شدت نسبت به عملکرد فغانی انتقاد کرد.
 

* برق ورزشگاه آزادی بین دو نیمه مسابقه استقلال و پرسپولیس به طور کامل قطع شد و ورزشگاه در خاموشی مطلق قرار گرفت. حتی رختکن ورزشگا‌ها نیز نور ندارد. تماشاگران با نور تلفن همراه ورزشگاه را روشن کردند.
 

* برق‌ بلافاصله از پایان نیمه اول قطع شده بود، دقایقی قبل از شروع نیمه دوم وصل شد. تماشاگران که انتظار چنین اتفاقی را نداشتند شوکه شدند و همهمه و بی‌نظمی همه جا را فرا گرفته بود. در این بین هم عده‌ای با سوءاستفاده از شرایط موجود چند نارنجک را به داخل زمین مسابقه پرتای کردند.
 

* ابتدا برق جایگاه خبرنگاران وصل شد و سپس برق پروژکتورها و سایر نقاط ورزشگاه وصل شد. اسکوربرد ورزشگاه پس از وصل برق دقیقه 59 را نشان می‌داد.
 

* کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی که در جایگاه ویژه این دیدار را تماشا می‌کرد، به شدت قطع برق متعجب شده بود.
 

* ماموران نیروی انتظامی برای جلوگیری از ایجاد اختلال در جایگاه تماشاگران مستقر شدند.
 

* مصطفی دنیزلی سرمربی پرسپولیس از قطع برق حیرت‌زده از رختکن پرسپولیس بیرون آمد و سوال می‌کرد چه اتفاقی رخ داده است. دنیزلی تا زمانی که به برق وصل نشد او به رختکن نرفت.
 

* محمد فنایی ناظر مسابقه در مورد دلیل قطع برق گفت: «دلیل این مسئله را نمی‌دانم باید این مشکل بررسی شود ولی من در گزارشم به این موضوع اشاره می‌کنم.»
 

* شیرازی رئیس هیئت فوتبال تهران در مورد دلیل قطع برق گفت: «همه برنامه‌‌ریزی‌ها را برای مسابقه انجام می‌دهیم اما گاهی اوقات مشکلات غیر قابل پیش بینی رخ می‌دهد. شاید مشکل از مرکز بوده است.»
 

* مجتبی جباری بین دو نیمه به رختکن استقلال رفت.
 

* مجتبی جباری با خبرنگاران مصاحبه نکرد و گفت: «فعلا نمی‌خواهم مصاحبه کنم، تقدیر بود در دربی نباشم و نیستم.»
 

* محسن یوسفی بازیکن استقلال که در نیمه دوم به جای الونگ وارد زمین شد بازوبند کاپیتانی را از منتظری تحویل گرفت.
 

* داوران بازی که در راس موعد مقرر برای شروع مسابقه در نیمه دوم وارد زمین شدند بعد از اینکه متوجه شدند هنوز بازیکنان دو تیم نیامدند دوباره به رختکن بازگشتند.
 

* میشائیل هنکه مربی استقلال در ابتدای نیمه دوم به دلیل اعتراض به نحوه قضاوت فغانی اخراج شد.

* مسئولانی که وظیفه کنترل ورود افراد به جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی تهران را بر عهده داشتند، از ورود دستیاران سرمربی تیم ملی فوتبال ممانعت به عمل آوردند که این موضوع سبب ناراحتی شدید کارلوس کی روش شد و سرمربی تیم ملی به نشانه اعتراض برای تماشای ادامه بازی به میان تماشاگران رفت!
 

* هواداران استقلال بعد از اینکه تیم‌شان گل دوم را به پرسپولیس زد به سرمربی استقلال لقب پرویز 5 ستاره دادند. استقلال با مربیگری مظلومی 4 دربی قبلی را برده است. البته در عین حال هواداران استقلال نسبت به دایی، استیلی و دنیزلی هم مسائلی را بیان کردند.

 

* در دقیقه 67 مهرداد اولادی از بازی اخراج شد.
 

* ایمون زائد مهاجم پرسپولیس با به ثمر رساندن سه گل در دیدار مقابل استقلال به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد. نکته جالب توجه این است که این بازیکن به عنوان یار تعویضی در نیمه دوم وارد زمین شد.
 

* هواداران پرسپولیس حاضر به ترک ورزشگاه نیستند و از خوشحالی همچنان مشغول تشویق تیم محبوب خود هستند. بهت هواداران استقلال نیز در روی سکوها جالب توجه است. آنها که تا دقایق پایانی از رقیب سنتی خود پیش بودند، در ثانیه پایانی پیروزی را با شکست عوض کردند.
 

* هواداران پرسپولیس با تشبیه این برد 10 نفره با 6 گل این تیم مقابل استقلال در سال 52 تیم محبوب خود را تشویق کردند.
 

* مجتبی جباری بعد از به ثمر رسیدن گل سوم پرسپولیس بلافاصله راهی رختکن شد. هواداران استقلال نیز در بین راه از عدم حضور وی در این مسابقه ابراز گلایه داشتند.
 

گزارش بازی دربی این پایین بخونید و لذت ببرید

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، سرخپوشان که پیش از آغاز این دیدار، روز خوبی را برای خود پیش بینی می کردند، از ابتدای بازی هجومی ظاهر شدند و در یک غافلگیری، دقایقی از بازی را از دست دادند و با نتیجه یک بر صفر در نیمه اول به رختکن رفتند.

در آغاز نیمه دوم و در دقیقه 49 این بازی، سرخپوشان بار دیگر میدان را در اختیار حریف قرار دادند و گل دوم را دریافت کردند.

در ادامه، مصطفی دنیزلی دو تعویض هم زمان انجام داد. ابتدا مهدی مهدوی کیا را به جای هادی نوروزی به زمین فرستاد و پس از آن ایمون زاید را جانشین غلامرضا رضایی کرد.

بازیکنان تعویضی پرسپولیس روند خوبی را در پیش گرفته بودند که مهرداد اولادی با یک خطا، از علیرضا فغانی کارت قرمز دریافت کرد و تیم پرسپولیس از دقیقه 68 با 10 بازیکن در برابر تیمی قرار گرفت که برای گل های بیشتر به سمت دروازه سرخپوشان هجوم می آورد اما بازیکنان تعویضی دنیزلی نقش بسزایی در هجومی شدن پرسپولیس ایفا کردند و در زمانی که هواداران پرسپولیس ناامید شده بودند و رفته رفته ورزشگاه را ترک می کردند، مهاجم ارزشمند و برگ برنده سرخپوشان آتش بازی خودش را آغاز کرد و در دقایق 81، 83 و 91 دروازه مهدی رحمتی، دروازه بان آبی پوشان را در سه مرحله به آتش کشید و امید را در دل هواداران زنده کرد.

ضمن اینکه در ادامه بازی حسین بادامکی سومین بازیکن تعویضی پرسپولیس بود که به جای محمد نوری وارد زمین شد.

در نهایت تیم پرسپولیس با گل های پی در پی و بسیار زیبای ایمون زاید حریف سنتی خود را شکست داد و 3 امتیاز حساس این دیدار را در حساب خود ذخیره کرد

ترکیب دوتیم

بازیکنان پرسپولیس:

حسین هوشیار، رضا نورمحمدی، مجتبی شیری، ابراهیم شکوری، حمید علی عسگر، مازیار زارع، محمد نوری (۸۹- حسین بادامکی)، هادی نوروزی (۵۶- مهدی مهدوی کیا)، غلامرضا رضایی  (۵۶- ایمون زائد)، مهرداد اولادی، علی کریمی

سرمربی: مصطفی دنیزلی 

بازیکنان استقلال:

مهدی رحمتی، الونگ (۴۶- محسن یوسفی)، حنیف عمران زاده، میثم حسینی، علی حمودی، کیانوش رحمتی، پژمان منتظری، اسماعیل شریفات، فریدون زندی، میلاد میداودی ( ۹۰- یرکوویچ)، آرش برهانی

سرمربی: پرویز مظلومی

کنفرانس خبری دنیزلی رو هم بخونید

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از شکست دادن استقلال در دربی 74 در کنفرانس خبری پس از این مسابقه در جمع اصحاب رسانه گفت: این بازی تركیبی از معجزه و واقعیت فوتبال بود. خوشحالم كه توانستیم به روند پیروزی‌های استقلال در دربی پایان دهیم.

وی افزود: ما امروز نشان دادیم كه واقعیت پرسپولیس این است كه تا دقیقه 90 بدانیم بازی تمام نشده و برای پیروزی تلاش كنیم. خوشحالم كه توانستیم به روند پیروزی‌های استقلال در دربی پایان دهیم.

دنیزلی در مورد تعویض‌های خود در نیمه دوم گفت: بالاخره تاثیرگذاری نیمكت در چنین مواقعی مشخص می‌شود. واقعیت این است كه شروع بازی آن طور كه ما پیش‌بینی كرده بودیم نبود اما من، هم به خاطر طرفداران پرسپولیس و هم به خاطر مهدوی‌كیا و زاید كه توانستند در نیمه دوم با ورودشان به زمین نتیجه را عوض كنند، خوشحالم. فلسفه ما این بود كه شروع بازی مهم است اما پایان بازی مهم‌تر كه امروز توانستیم این موضوع را به خوبی نشان دهیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر ارزیابی استقلال در نیمه دوم تصریح کرد: بعد از اینكه استقلال گل دوم را به ما زد ممكن است این تفكر در آنها به وجود آمده باشد كه بازی تمام شده اما یك طرف دیگر كار به این موضوع می اندیشید كه بازی تمام نشده است و آن ما بودیم كه در نهایت بازی را بردیم.

دنیزلی درباره این موضوع كه چرا هواداران پرسپولیس بعد از گل دوم استقلال كاملا سكوت كرده بودند، گفت: امروز ما یك درس گرفتیم و هواداران ما هم یك درس. آنها فهمیدند كه اگر حتی تیم عقب بیفتد نباید دست از تشویق تیم‌شان بردارند. مواقعی هست كه هوادران به بازی تیم ریتم می‌دهند و بعضی از زمان‌ها هم برعكس است. امروز، این تیم بود كه هواداران را به وجد آورد.

دنیزلی در ادامه افزود: ما لیگ قهرمانان را پیش‌رو داریم كه بسیار مشكل است. می‌توانیم دو كار انجام دهیم. یا یك راه جدید پیدا كنیم یا یك راه جدید بسازیم. از آنجا كه ما راهی پیدا نمی‌كنیم باید آن را بسازیم. هر روز و هر ساعت برای اینكه كمبودهایمان را كمتر كنیم زمان هست. من دوست داشتم كه بازیكنانی را جذب كنم كه در لیگ قهرمانان به ما كمك كنند.

سرمربی قرمزپوشان در پایان در خصوص سیستم پرسپولیس گفت: سیستم‌ها متغیرند و نمی‌شود كه همیشه یك سیستم داشت. چیزی كه سیستم‌ها را تعیین می‌كند برنامه‌ای است كه مربی در دست دارد. من خیلی روی اعداد تكیه نمی‌كنم اما امروز ما یكی از بهترین‌ بازی‌هایمان را با یك بازیكن كمتر و با همان سیستم خودمان انجام دادیم.

بازم تبریک تبریک تبریک

تا فعلا بای

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 12 بهمن 1390 توسط ALI&ARSHIYA SHAYANFAR

سلام. سلام. سلام. چطورین؟؟؟ چه خبر؟؟ چند وقتی نبودم ولی باور کنید چند وقت پیش اومدم آپ کنم ولی عرشیا نذاشت دیگه ما هم گفتیم بزرگتر و...

امشبم که بارسا با والنسیا بازی داره خدا کنه ببره من یکی که خیلی خوشحال می شم هر چند تیم بارسا 3 تا از بازیکناشو نداره به خاطر همینم مجبور از نیمکتش استفاده کنه البته نیمکت بارسا خودش پر ستارس خلاصه ایشالله که ببریم ولی این آپم مخصوص بازی فرداس خدا به خیر بگذرونه

البته قبلش بگم پرسپولیس از داوری بازی با ذوب آهن شکایت کرد خدایی این چه داوری بود 2تا پنالتی واسمون نگرفتن قاضی رو هم اخراج نکردن

فقط 21 ساعت دیگه مونده تا علیرضا فغانی سوت دربی 74 رو بزنه به نظر شما کی میبره؟؟؟؟؟  به نظر شما دنیزلی می تونه این باختای پی در پی و متوالی دربی رو تموم کنه و بعد عمری دل ما قرمزا رو خوشحال کنه از همه مهم تر روی این پرویز مظلومی رو هم کم کنه یا به قول خودشون پرویز سوبله چوبله

دوتا سوال دارم تورو خدا تا قبل دربی تو قسمت نظرات جواباشونو بهم بگید به من بگید

دربی چند چند می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فردا سنگربان پرسپولیس هوشیار یا میثاق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من به طور تابلویی مشخص که هوشیار تو دروازس ولی اگه نظر منو بخواید می گم میثاق بهتره چون تجربه ی بیشتری تو دربی داره با جو استادیوم هم آشنا ولی هوشیار تا حالا حتی دربی رو از رو نیمکت ندیده نمی دونه جو استادیوم چه مدلیه؟؟

اگه یادتون باشه چنر دربی قبل حقیقی تو دروازه بود یه گل لایی خورد همه گفتن حقیقی لایی خور حالا اگه این بازی هم خدایی نکرده همچین اتفاقی بیوفته هوشیار دست و پاش از فشار و استرس سست می شه و می لرزه و دیگه تا آخر بازی وقت خدا می تونه بهمون کمک کنه البته اون بازی رو بردیم

کنفرانس خبری دنیزلی رو قبل بازی زدم حتما بخونید

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی سرمربی سرخپوشان پایتخت در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و استقلال از هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه گفت: فردا دربی متفاوتی میان تیم های پرسپولیس و استقلال برگزار می‌شود. حال و هوای بازی‌های دربی همیشه متفاوت است و دربی های قبلی دیگر تمام شده است و ما اصلا به آن فکر نمی کنیم. در زمانی كه در پرسپولیس بودم، بازی با استقلال همیشه خوب از آب درمی‌آمد. حالا بعد از یك مدت زمان طولانی دوباره مقابل این تیم قرار می‌گیرم.

وی در مورد تیم حریف افزود: آنها از ابتدای سال روند خوبی را داشته اند و الان هم در رتبه نخست جدول قرار دارند. ما هم می‌خواهیم هر روز كه می‌گذرد، پله‌های ترقی را بیشتر طی كنیم و چه از نظر تاكتیكی و بدنی و چه از نظر جایگاه‌ مان در جدول به آن چیزی كه می‌خواهیم برسیم.

دنیزلی در ادامه گفت: پرسپولیس و استقلال تیم‌های پیشرو فوتبال ایران هستند. ما می‌خواهیم از رقابت فردا با خوشحالی بیرون بیاییم اما از آن مهم‌تر این است كه فوتبال دوستان ایرانی یك فوتبال زیبا را ببینند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص غیبت تعدادی از بازیكنان حریف در بازی پنجشنبه افزود: ما هم كم و بیش این مشکل را داریم اما وقتی تیمی می‌تواند 11 نفر درون زمین بفرستد، دیگر نباید عذری باقی بماند. در حال حاضر سه، چهار بازیكن مصدوم داریم. مازیار زارع، دو روز با تیم تمرین نكرده و غلامرضا رضایی و حمیدرضا علی‌عسگری هم آسیب دیده‌اند.

مصطفی دنیزلی در سوالی مبنی بر اینکه پرسپولیس یک برد پر گل و یک باخت پر گل را از زمان حضور وی در پرسپولیس تجربه کرده و نوسان زیادی داشته است و آیا در دربی فردا، پرسپولیس روی دور برد خواهد بود یا باخت، گفت: فكر می‌كنم فردا روند‌مان صعودی باشد. قطعا كسب نتیجه در بازی مهم است، اما تیمی كه می‌خواهد نتیجه را به دست بیاورد، باید در ابتدا یك فوتبال خوب ارائه كند.

دنیزلی درباره واگذاری نتایج دربی های اخیر افزود: آن بازی ها دیگر تمام شده است. فردا روز جدیدی است و این بازی با تمام بازی‌های قبل فرق می‌كند. حالا خیلی زمان زیادی به دربی نمانده و فردا ساعت هشت شب مشخص می‌شود كه ما بازی را می‌بریم یا استقلال. طبیعی است كه همان طور كه من می‌خواهم فردا استقلال را ببرم، مربی استقلال هم به دنبال پیروزی در این بازی است. از هواداران پرسپولیس می‌خواهم كه فردا در كنار تیم‌شان باشند.

سرمربی سرخپوشان در مورد حضور چند بازیكن تكنیكی در این تیم از جمله علی كریمی و غلامرضا رضایی گفت: بازیكنان آزادند كه ویژگی‌های خود را در زمین به نمایش بگذارند اما آنها مجبورند كه این ویژگی‌ها را در اختیار تیم قرار دهند.

دنیزلی در مورد داوری داربی تصریح کرد: من درباره همه چیز با بازیكنانم صحبت می‌كنم و داوری هم جزو این مسائل است. اینكه چند سال است كه داربی را داوران ایرانی قضاوت می‌كنند، نمی‌دانم اما وقتی این موضوع را فهمیدم خیلی خوشحال شدم چرا كه داوران ایرانی از اطلاعات و تجربه كافی برخوردار هستند و قطعا اشتباه هم خواهند داشت چرا كه داوری یك شغل سخت است و در این میان ممكن است اشتباه داور به سود ما باشد یا به ضرر ما. برای اینكه بازی خوبی شاهد باشیم، داور هم مسئولیت‌های مهمی بر عهده دارد. تنها انتظار من از داور این است كه ریتم بازی را پایین نیاورد و در آوانتاژها دقت كند.

سرمربی قرمزپوشان در پاسخ به این سوال كه چرا با وجود همه پیشنهادهایی كه از تركیه داشتید، ایران را انتخاب كردید، گفت: نمی‌خواستم در تركیه بمانم چرا كه ایران را دوست دارم. شاید در ذهنم خطور كند كه چند بازیكن از تركیه به ایران بیاورم اما بین فوتبال دو كشور تفاوت‌های زیادی وجود دارد. مثلا درباره مادیات، دو كشور مساوی نیستند. البته مقایسه‌ای كه انجام دادم نباید این طور برداشت شود كه من آمده‌ام ایران كه پول زیادی بگیرم. در تركیه هر پولی كه بگیرید در بورس اعلام می‌شود. اینكه من به ایران آمده‌ام بدین علت بوده كه علاقه خاصی به ایران و پرسپولیس دارم.

دنیزلی در پایان در مورد این كه فردا روز سیزدهم ماه است و نگران نحسی این روز نیستید، گفت: خیر. خیلی به این طور مسائل و شانس و این جور چیزها اعتقاد ندارم اما روز سیزدهم فقط برای ما نیست بلكه برای استقلال هم خواهد بود.

خیلی حرف نمی زنم کری هم می ترسم بخونم ولی امیدوارم ببریم.

پرسپولیس سرور استقلال

.: Weblog Themes By Pichak :.


جاوا اسكریپت

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ